+48 602 388 200 info@krakowtourguide.info

Kraków. Licencjonowany Przewodnik po Krakowie.

Anita Stanisławska. tel. 602 388 200

info@krakowtourguide.info

⇒ wycieczki po Krakowie http://www.krakowtourguide.info/offer/

Jestem licencjonowanym przewodnikiem po Krakowie z uprawnieniami:

  • Zwiedzanie Zamku Wawelskiego.
  • Katedra Wawelska.
  • Muzeum Czartoryskich.
  • Podziemia Rynku.
  • Fabryka Schindlera.
  • Kopiec Kościuszki.
  • Kopalnia Soli Wieliczka.
  • Oświęcim muzeum zwiedzanie.

Zapraszam na wszelkiego rodzaju wycieczki po Krakowie. Zwiedzanie w terenie i najciekawszych muzeach w Krakowie. Jestem przewodnikiem aktywnym, który musi mieć bezpośredni kontakt z turystami 🙂 Moje wycieczki są ciekawe i z poczuciem humoru 🙂 Mam wieloletnie doświadczenie, ale to nie zwalnia mnie z nieustannego tropienia nowych atrakcji i nowości w Krakowie :).

Oprowadzam turystów indywidualnych. Zwiedzanie zorganizowane dla grup znajomych i przyjaciół.  Grupy szkolne, grupy seniorów. Dobrze znam potrzeby pielgrzymów podczas zwiedzania przez grupy pielgrzymów z Polski i całego świata. Oprowadzam duże grupy autokarowe i organizuje sprzęt audio dla wygody zwiedzania Krakowa. Organizuje różnego rodzaju warsztaty dla dzieci i dorosłych. Zwiedzanie poprzez organizowanie tematycznych gier miejskich. Zapraszam każdego kto jest żądny ciekawych opowieści o Krakowie!

Jestem przewodnikiem w Kopalni Soli w Wieliczce oraz w mieście Wieliczka. Jestem rodowitą wieliczanką 🙂

Organizuje zwiedzanie w Państwowym Muzeum w Oświęcimiu Auschwitz Birkenau. Organizuje zwiedzanie grupowe oraz indywidualne. Organizuje zwiedzanie studyjne w muzeum zagłady Auschwitz Birkenau, które polega na szczegółowym i wydłużonym zwiedzaniu, nawet 2 dniowym. W trakcie zwiedzania studyjnego składamy wieńce i kwiaty przy “ścianie śmierci” Blok 11, aby upamiętnić pomordowanych. Szczególnie teraz kiedy trwa wojna na Ukrainie, jest to bardzo ważne! Aby jeszcze mocniej uświadomić wszystkim czym jest wojna i jak niszczycielskie rażenie ma na zwykłych ludzi i całe struktury światowe, które w Europie wypracowały swój względny spokój. Wizyta w Auschwitz Birkenau

What are you looking for?